תרגילי בטן

המדריך השלם לתרגילי רגליים ולמה הם כל כך חשובים

תרגילי הבטן הטובים ביותר הם אלו שמפעילים את שרירי הליבה שלך, כמו רקטוס הבטן, הבטן הרוחבית והאלכסונים. התרגילים הבאים נועדו לחזק את השרירים הללו.

תרגילים אלה יכולים להתבצע בבית או בחדר הכושר, כמו גם במהלך הנסיעה. הם יכולים להיעשות עם או בלי משקולות, בהתאם לרמת הכושר והיעדים שלך.

להלן כמה מתרגילי הבטן הטובים ביותר למתחילים:

-קֶרֶשׁ

-Side Plank

-קראנץ’ אופניים

-הרמת ברכיים תלויה

תרגילי רגליים הם חלק חיוני בכל שגרת אימון. הם התרגילים החשובים ביותר עבור פלג הגוף התחתון, והם עוזרים לך לחזק את השרירים ולרדת במשקל.

מאמר זה יספק לכם את תרגילי הרגליים הטובים ביותר שיעזרו לכם להתחזק ולהתחזק. אנו גם נסביר מדוע התרגילים הללו כה חשובים לבריאותך.

איך לעשות את תרגיל הפלנק – מדריך למתחילים

קרשים הם תרגיל נהדר עבור הליבה והגב שלך. הם גם עוזרים ליציבה, שיווי משקל ויציבות.

הקרש הוא אחד התרגילים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי לשפר את כוח הליבה שלך. זה מכוון לכל השרירים באזור הבטן שלך ומשפר את הסיבולת שלהם.

תרגיל הפלנק הוא תרגיל בטן שפועל על כל אזור הבטן. זה גם מחזק את הגב והכתפיים, ומשפר את שיווי המשקל.

הקרש הוא תרגיל סטטי, כלומר אינו דורש שום תנועה. השרירים פעילים כל הזמן שאתה מחזיק בתנוחה. הקרש הוא דרך מצוינת להיכנס לעבודת ליבה נוספת בזמן מנוחה בין סטים של תרגילים אחרים.

ישנן וריאציות רבות של קרשים שאתה יכול לעשות כדי לגוון את רמת הקושי או כדי למקד שרירים מסוימים בצורה אינטנסיבית יותר:

– קרש האמה

– פלאנק הפוך

– קרש צד

המדריך האולטימטיבי לתרגילי זרוע וכיצד הם יכולים להפוך אותך לבריא ולכושר יותר

שרירי הבטן הם תחנת הכוח של גוף האדם. הם אחראים למגוון רחב של משימות, החל מעזרה לך לעמוד זקוף ולמנוע את עמוד השדרה שלך להתעקם יותר מדי, ועד לסיוע בעיכול ושמירה על האיברים הפנימיים שלך במקום.

הם גם אחראים על הרבה ממה שאתה רואה בחלק החיצוני של הגוף שלנו – שרירי שישה של שרירי הבטן שכולנו רוצים לקבל. אבל, כפי שכולנו יודעים, לא כולם התברכו במבנה גוף כזה. אז איך אלה עם שרירי בטן פחות ממושלמים עדיין יכולים לקבל את החבילה הנחשקת הזו?

במאמר זה, נחקור כמה מהתרגילים הטובים ביותר עבור שרירי הבטן שלך ונראה לך כיצד הם יכולים להפוך אותך לבריא יותר וחטוב יותר.

להלן רשימה של תרגילי זרוע וכיצד הם יכולים לעשות אותך בריא וחטוב יותר.

1) שכיבות סמיכה: שכיבות סמיכה הן אחד התרגילים הנפוצים ביותר שאנשים עושים כדי לעבוד על הידיים. הם מפעילים מגוון שרירים בפלג הגוף העליון, כולל החזה, הגב, הכתפיים והתלת ראשי. אתה יכול לעשות את התרגיל הזה בכל מקום עם רק מעט מקום.

2) מטבלים: מטבלים הם עוד תרגיל זרוע נהדר שנעשה עבור שתי הזרועות בבת אחת. הם מפעילים את החזה, הגב, הכתפיים ושרירי התלת ראשי, כמו גם את שרירי הליבה. תרגיל זה נהדר לבניית הגדרת שריר בפלג הגוף העליון וכן כוח בפלג הגוף התחתון.

3) מטבל תלת ראשי: תרגיל זה מפעיל את אותם שרירים כמו מטבלים אך מתמקד יותר באימון שריר התלת ראשי מאשר מטבילים עם שריר החזה.

4) הרחבות תלת ראשי שוכבות: הרחבות תלת ראשי שוכבות

דילוג לתוכן