דיאטת ה17 יום

מהי דיאטת 17 הימים?

דיאטת 17 הימים היא תוכנית דיאטה שנמשכת 17 ימים ומורכבת משלושה שלבים.

השלב הראשון כולל צריכת משקה עתיר קלוריות ושתי ארוחות ביום, בסך הכל לצריכה של 1,500 קלוריות. בשלב השני, הדיאטן יצרוך ארוחה אחת ומשקה אחד עתיר קלוריות ליום, המסתכמים בצריכה של 900 קלוריות. השלב השלישי הוא כמו השלב הראשון אבל עם שתי ארוחות ביום במקום זאת.

הרעיון מאחורי תוכנית דיאטה זו הוא שעל ידי הגבלת קלוריות בשלבים, ירידה במשקל תושג במהירות ובקלות יותר מאשר אם היית מגביל את צריכת הקלוריות שלך בבת אחת.

דיאטת 17 הימים היא אתגר הרזיה שגורם לך לאכול דיאטה ספציפית במשך 17 ימים. הרעיון מאחורי זה הוא שעל ידי צמצום צריכת הקלוריות שלך ל-1,000-1,200 ליום והגבלת מספר הקלוריות שאתה שורף על ידי פעילות גופנית, אתה יכול לרדת עד 20 קילו בשבועיים.

יום 1: המבוא – הכל על הדיאטה ולמה לצפות.

דיאטת 17 הימים היא דיאטה שנוצרה על ידי ד"ר מייק מורנו והיא הוכחה כדרך יעילה לרדת במשקל. הדיאטה תוכננה כך שתוכל לרדת עד 20 קילו ב-17 ימים בלבד.

הדיאטה היא לא רק על ירידה במשקל, אלא היא גם עוזרת לך לשמור על הירידה במשקל לטווח ארוך. הוא עושה זאת בכך שהוא מלמד אותך איך לאכול בריא ולחיות בריא יותר לשארית חייך. הדיאטה מיועדת גם לאנשים שמחפשים פתרון מהיר, אבל רוצים משהו בר קיימא גם לטווח הארוך.

דיאטת 17 הימים היא תוכנית הרזיה שקיימת כבר למעלה מ-30 שנה. זוהי דיאטה שאתה יכול לעקוב אחריה בבית שלך ללא צורך לקנות משהו מיוחד או ללכת לחדר כושר.

מאמר זה יספק היכרות עם דיאטת 17 הימים ולמה לצפות ממנה. זה גם יספק כמה מהשאלות הנפוצות ביותר שאנשים שואלים על דיאטה זו ועל התשובות שלהם.

איך לרדת במשקל בדיאטה של 17 ימים

דיאטת 17 הימים היא תוכנית הרזיה המספקת למשתמש תוכנית הרזיה שניתן להשלים תוך 17 ימים בלבד. הדיאטה מבוססת על עקרון צום לסירוגין, כלומר על המשתמש לצום לפחות 12 שעות בכל יום.

דיאטה זו קיימת כבר שנים רבות והיא הוכחה כיעילה. זה יכול לעזור לך לרדת במשקל במהירות ובבטחה, אבל זה לא מומלץ אם אתה בהריון או מניקה.

דיאטת 17 יום היא אחת הדיאטות הפופולריות בעולם. זוהי דיאטה פשוטה וקלה שעוזרת לך לרדת במשקל במהירות.

דיאטת 17 הימים היא תוכנית הרזיה המורכבת מ-17 ימים של כללי מזון קפדניים ו-4 ימי החלמה. דיאטת 17 הימים מבטיחה לעזור לך לרדת עד 10 קילו תוך שבועיים בלבד.

למי שמחפש תוכנית הרזיה קצרה אך יעילה, דיאטה של 17 יום עשויה להיות אופציה שכדאי לשקול.

יום 4: תוספי מזון ומשקאות – למה חשוב לשתות הרבה מים ביום, אילו תוספים טובים עבורך, היכן ניתן להשיג אותם.

מים זה הדבר הכי חשוב שאתה צריך לשתות. זה חיוני לתפקוד תקין של הגוף שלך. שתיית מים מספקת תעזור לשטוף את הרעלים ולשמור על מראה עור רענן ולחות.

ישנם סוגים שונים של תוספי מזון לצרכים שונים. תוספי מזון יכולים לעזור עם ירידה במשקל, צמיחת שרירים או רמות אנרגיה. עליך להתייעץ עם רופא לפני נטילת תוספים כלשהם מכיוון שהם עלולים להיות תופעות לוואי או אינטראקציה עם תרופות אחרות שאתה לוקח.

דיאטה היא לא רק מה שאתה אוכל, אלא גם על מה שאתה שותה.

מים זה הדבר הכי חשוב לשתות.

מומלץ לשתות לפחות 8 כוסות מים ביום.

אם אתה בדיאטה מגבילה, עדיף להתייעץ עם הרופא שלך לפני הוספת תוספי מזון.

יום 5: אימוני כושר וכוח – באיזו תדירות כדאי להתאמן? אילו תרגילים כדאי לעשות? כיצד ביצוע זה יכול לעזור עם יעדי הירידה במשקל שלך?

דיאטת 17 יום היא תוכנית שנועדה לעזור לך לרדת במשקל. מאמר זה יספק לך כמה טיפים וטריקים כיצד להתאמן למטרות שלך.

ישנן דרכים רבות להתאמן למטרות הכושר שלך, וחשוב למצוא את הדרך המתאימה לך ביותר.

יש לך אפשרויות רבות בכל הנוגע לפעילות גופנית ואימונים, אבל יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון כשמחליטים איזה סוג של אימון הכי מתאים לך.

לדוגמה, התרגילים שאתה עושה, התדירות שבה אתה מתאמן ועצימות האימונים שלך צריכים להיות מותאמים במיוחד למטרה שלך.

דיאטת 17 ימים היא תוכנית המסייעת לך לרדת במשקל על ידי הפחתת פחמימות וסוכר, תוך הגדלת צריכת החלבון שלך. אחת המטרות של דיאטה זו היא להתחזק.

אם אתה רוצה להתחזק, אז מומלץ לעשות אימוני כוח לפחות פעמיים בשבוע ולעבוד על בניית מסת השריר שלך. זה יעזור לך לרדת במשקל מהר יותר כי השריר שורף יותר קלוריות מאשר שומן.

כמה תרגילים שיכולים לעזור למטרה זו הם סקוואט, דדליפט, לחיצת ספסל, שורות משקולת, לחיצות צבאיות ומשיכות.

דילוג לתוכן