איך לחלק אימון abc?

מה זה ABC?

מערכת ההדרכה של ABC היא שיטה ללמד אנשים איך לעשות משהו. זוהי דרך לפרק את המשימה לשלושה שלבים, A, B ו-C.

A מייצג את הפעולה שצריך לעשות. B מייצג את הסיבה שבגללה זה צריך להיעשות. וג' מייצג מה יקרה אם זה לא ייעשה. מערכת האימון של ABC יכולה לעזור למישהו לראות את ההשלכות של מעשיו לפני שהוא עושה אותם ולקבל החלטות טובות יותר כתוצאה מכך.

שיטת ABC היא טכניקת אימון קריאה שנוצרה על ידי המחנך והסופר האמריקאי, סמואל אורטון. הוא נועד לעזור לילדים ללמוד כיצד לזהות אותיות האלפבית ולקרוא מילים.

שיטת ABC מורכבת מארבעה שלבים:

שלב 1 – מלמדים ילד לזהות את האות הגדולה בכל מילה

שלב 2 – לאחר מכן מלמדים את הילד לזהות את האות הקטנה בכל מילה

שלב 3 – הילד מזהה הברות על ידי הפרדת מילים לצלילים האישיים שלהן. לדוגמה, "חתול" ייאמר כ"חתול" ו"כלב" ייאמר כ"כלב". שלב זה כולל גם ללמד ילדים כיצד לשלב הברות יחד כדי שיוכלו לקרוא מילים שלמות כמו "חתול" ו"כלב".

שלב 4 – הילד לומד כיצד לקרוא משפטים קצרים על ידי הצליל של כל אות לפי הסדר. לאחר מכן מלמדים אותם כיצד להשמיע משפטים מסובכים יותר עם

מדוע ABC-ing חשובה לילדים ומהם סגנונות הלמידה השונים?

ABC-ing חשוב לילדים מכיוון שהוא מספק מסגרת ללמידה והוא עוזר להם לפתח את כישוריהם בשלב מוקדם. חשוב לקחת בחשבון סגנונות למידה שונים מכיוון שילדים שונים לומדים בדרכים שונות.

ABC-ing היא הדרך הבסיסית ביותר ללמד ילדים את האלפבית וכיצד לקרוא מילים. ניתן לעשות זאת באמצעות מגוון שיטות, כגון כרטיסיות, שירים או משחקים.

חשוב לקחת בחשבון סגנונות למידה שונים בעת לימוד ABC מכיוון שילדים שונים לומדים בדרכים שונות. לדוגמה, ילדים מסוימים עשויים ללמוד טוב יותר על ידי שמיעת דברים בעוד שאחרים עשויים להיות לומדים חזותיים יותר שצריכים לראות דברים כתובים או נמשכים.

כולנו יודעים את החשיבות של ABC-ing לילדים. זוהי דרך מצוינת להכיר להם אותיות ומילים, והיא עוזרת להם לבנות את אוצר המילים שלהם. אבל מהם סגנונות הלמידה השונים? ואיך נחלק אימון abc?

ישנן דרכים רבות ושונות לחלק אימון abc לילדים. שיטה אחת מבוססת על גיל הילד ורמת הידע שלו. ניתן לעשות זאת על ידי קיום שיעור אחד בשבוע או חלוקתו למקטעים שבועיים עם רמת קושי עולה. דרך נוספת היא על ידי חלוקתו לפי כל אות, שאפשר לעשות לפי סדר אלפביתי או לפי סדר קושי (החל בא').

בחלק זה, נתמקד בסגנונות הלמידה השונים: לומדים חזותיים עשויים ללמוד בצורה הטובה ביותר מצפייה בתמונות וסרטוני וידאו, בעוד שאחרים עשויים להעדיף הדרכת אודיו או פעילויות מעשית כגון מעקב אחר אותיות. נסקור את שלושת סגנונות הלמידה הללו ביתר פירוט להלן:

לומדים חזותיים עשויים ללמוד בצורה הטובה ביותר מראיית תמונות ו

מהן הצורות השונות של ABC?

אימון ה-ABC הוא שגרת כושר שנועדה להשתמש בשלוש תנועות בסיסיות: שכיבות סמיכה, כפיפות בטן וכפיפות בטן. המהלכים חוזרים על עצמם בתבנית "ABC".

שגרת האימונים של ABC קיימת כבר שנים רבות. זה הומצא במקור על ידי מורה לחינוך גופני בשם ארתור ג'ונס בשנות ה-70.

הצורות השונות של אימוני ABC הן:

1) אימון ABC סטנדרטי – צורה זו של אימון ABC מתבצעת באמצעות ביצוע שלושה סטים של 10 חזרות כל אחד עבור שכיבות סמיכה, כפיפות בטן וכפיפות בטן.

2) חצי זמן – גרסת המחצית של אימון ה-ABC מתבצעת באמצעות ביצוע שני סטים של 10 חזרות כל אחד עבור שכיבות סמיכה, כפיפות בטן וכפיפות בטן.

3) זמן כפול – צורה זו של אימון ABC מתבצעת באמצעות סט אחד עם 20 חזרות לכל 3 התרגילים.

מטרת השיר של ABC היא לעזור לילדים ללמוד את האלפבית ולבנות את אוצר המילים שלהם. זהו כלי חינוכי שקיים כבר הרבה זמן ועדיין נעשה בו שימוש היום.

ישנן צורות רבות ושונות של ABC כולל שיר az abc, שיר abc רישיות, שיר abc באותיות קטנות וכו'.

דילוג לתוכן